Estra hizmetler hakkında detaylı bilgii

Günlük Kasko: Araç 1900 tl muhafiyetlidir 1900 tlye kadar olan hasarlar müşteriye ait onun üstü kasko tarafından karşılanır.

Deluxe Hasar Sigortası   :Araçta 500 TL’ye kadar oluşan maddi hasarları, müşteri yazılı beyanı ile teminat altına alır. Polis raporuna gerek duyulmaz.

Lux Hasar Sigortası: Araçta 750 TL’ye kadar oluşan maddi hasarları müşteri beyanı ile teminat kapsamına alır. Polis raporuna gerek kalmaz.

Lastik, Cam, Far Sigortası: Standart kaskolar, lastik, cam ve farlardaki hasarları kapsamamaktadır. Bu sigortayı satın alarak lastik, cam ve far hasarlarını teminat altına alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Güvencesi:Sürücü ve araç içindeki yolcuları sigorta limitleri dahilinde güvence altına alır.  Araç ile yapılan kazalarda araç içerisindeki yolcuların 500 TL ye kadar tedavi masraflarını karşılar ve aracın içindeki kişilerin ölüm veya sakatlığı halinde 10.000 TL ye kadar kişileri teminat altına alır. (Araç içerisinde maksimum 5 kişi olduğu hesaplanır)
Sınırsız Wi-Fi hizmeti: sınırsız wi-fi ile  24 saat istediğinz kadar 20 mps hızda kesintisiz hizmet alabilirsiniz 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz. Bandırma Araba kiralama

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. Bandırma araç kiralama

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın. Bandırma oto kiralama

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bandırma rent a car