Araba Kiralarken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

“Bandırma’da araba kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir?” sorusunun yanıtlarını bu yazımızda bulacaksınız. Araba kiralamak sizin güvenliğiniz için önemlidir. Bu nedenle yazımızı dikkatle incelemelisiniz.

Bandırma’da araba kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir? İlk önceliğiniz güvenilir bir firmadan arabanızı kiralamanız gerekmektedir. Kiraladığınız araba yasal olmalıdır. Kiralama yapacağınız şirketin bakım ve servis noktalarının yol güzergâhınızda olması gerekmektedir. Aracın kilometresine dikkat etmelisiniz. Şehirlerarası araç kiralamayı düşünüyorsanız, kiralayacağınız aracın yeni olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun yolda başınızın derde girmesine engel olmuş olursunuz. Ayrıca ABS, fren, emniyet kemeri, hava yastığı gibi donanımlarının tam olmasına dikkat etmelisiniz.

Yanınızda aileniz varsa özellikle çocuk koltuğu talep etmelisiniz, çocukların güvende kalmasını sağlamalısınız. Aracınızı kiralamadan önce bir arızası var mı diye kontrol etmelisiniz. Farları, sileceklerin, ışıkların, yağının vb. aksamının tam olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer herhangi birinde aksaklık varsa sözleşmenize not düşmelisiniz Aracı kiralamadan önce mutlaka sözleşme yapınız. Daha sonra doğabilecek sorunların önüne geçmek adına oldukça önemlidir.

Aracın kaskosunun olmasına dikkat etmelisiniz. Kiralanan arabalarda araç kaskosu yoksa kaza yaptığı zaman trafik sigortası ödemeyeceğinden siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kiralayacağınız aracın neleri kapsadığına dikkat edin, örneğin saat başı ücret alınan araçtan saati geçtiğinde ne kadar ücret eklendiğine dikkat edin. Kiraladığınız zamanı geçirmemeye çalışın. Anahtar teslim fiyatını iyi öğrenin.

Bandırma’da araba kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir? Aklınıza takılan bu sorunun cevabı Mir Rent A Car şirketidir. Seyahatinizin güzel, güvenilir ve iyi olabilmesi için güvenilir bir şirket olan Mir Rent A Carı tercih etmelisiniz. Gönül rahatlığıyla istediğiniz yere gidebilir size sağlanacak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kendiniz ve çocuklarınızın güvenliği için sizlerde Mir Rent A Cara geliniz.

Rent A Car En Uygun Fiyat Seçenekleri

Güvenle yapacağınız alışverişlerinizde Mir Rent A Car olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Sizlere şimdi bahsetmek istediğimiz şey kiralama ile alakalı gelişebilecek olağan dışı durumlar. Böyle durumlarda “prosedür nasıl işliyor ? “ sorusunun cevabını birlikte arayacağız.

Mir Rent A Car olarak istediğimiz şey sizler araç kiralamaya karar verdiğiniz andan itibaren sistemimiz ile ilgili bütün bilgiye sahip olmanız ve aracınızı kiraladıktan sonra süprizlerle başbaşa kalmanızı engellemek. Çünkü bizim için siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak bizi mutlu edecek biliyoruz ki bize duyduğunuz güven sayesinde araç kiralama deyince aklınıza elbette Mir Rent A Car  gelecek. Çünkü biz inanıyoruz ki asıl reklam “güven”dir. Şimdi de araç kiralarken karşımıza çıkacak sıradışı olayları ve uygulamanın ne olduğunu irdeleyelim. Örneğin Bandırma’da araç kiralama ihtiyacınız doğdu ve işiniz gereği bir hafta süre ile aracınızı kiraladınız. Elbette ki kimse istemez ve size devletin koymuş olduğu hız standartlarını aşmamanızı sizin sağlığınız ve arkada bırakacaklarınızın halini düşünmenizi isteriz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de yasalarla belirlenen hız limitleri otoyollarda en fazla 120km, şehirlerarası yollarda 90km ve şehir içi yollarda ise 50km’dir. Bu limitleri aşmanız durumda kusur sizden kaynaklanması sebebiyle uygulanabilecek olan cezai yaptırım elbette ki kiralayan’a ait olacaktır. Yine park yerleri ile alakalı uygulanan kuralların ihlal edilmesi ile devlet tarafından uygulanacak olan cezalar da yine kiralayan’a ait olacaktır. Daha açık bir dille ifade etmek gerekirse Kullanıcı kaynaklı hatalara uygulanan cezalar aracı kiralayan kiracıya yansıtılmaktadır. Ceza sizlere şu şekilde yansıtılır. Aracınızı bıraktıktan sonra Mir Oto Kiralama’ya ulaşacak olan trafik cezaları ister nakit veya kredi kartı ile isterseniz de siz zahmet etmeden mail order yöntemi ile sizden tahsil edilir.

Elbette ki siz trafik kurallarına riayet ettiğinizde hem sizin sağlığınız hem de ailenizin mutluluğu devam edecektir. Üstelik sürpriz cezalarla da karşılaşmamış olursunuz. Bizler sadece olaki bir durumda sürprizle karşılaşmamanız için sizi sadece haberdar ediyoruz. Mir Rent A Car olarak sizlere kurallara uygun bir hayat dileriz.

Rent A Car Araç Seçiminde Dikkat Edilecekler

Rent a car yani araç kiralama hizmeti, pek çok sebep ile tercih edilmektedir. Özellikle başka bir şehre yapılan seyahatlerde, iş gezilerinde, özel günlerde ve arabasıyla uzun yol yapmak istemeyenler için uygun olan araç kiralama hizmeti, her ilde bulunan birçok rent a car firması tarafından sağlanmaktadır. Bandırma’da rent a car hizmeti sağlayan firmalar bulunmaktadır.

Rent a car, gittiğiniz şehirde işinizi kolaylaştırır ancak rent a car araç seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunların en başında aracınızı, güvenli bir firmadan kiralamanız gelir. Bunun için, kiralamaya karar verdikten sonra, bölgede rent a car hizmeti sağlayan firmaları araştırıp, bilindik bir firma tercih edin. Araç kiralarken, dış görünüşü ve modelinden önce aracın teknik özelliklerini öğrenin ve mümkünse, daha önce kullandığınız ve bildiğiniz bir araçtan yana seçiminizi yapın. Kiralama yapacağınız firmaya, aracın yakıt türünü ve ne kadar yaktığını, koltuk sayısını, genişliğini, otomatik ya da manuel olup olmadığıyla ilgili tercihleriniz doğrultusunda sorularınızı sorup, doğru aracı kiralamaya çalışın. Aracın güvenlik donanımlarını kontrol edin ve yeterli güvenliği olduğundan emin olun.

oto kiralama
oto kiralama

Sözleşme kısmından önce, aracın dış ve iç görüntüsünde, herhangi bir çizik, darp, leke gibi izler olup olmadığını belirleyin ve eğer varsa bunların sözleşmede yazılı olup olmadığına dikkat edin. Herhangi bir kaza durumunda yapılması gerekenleri, uygulanması gereken prosedürleri ve aranması gereken kişileri ve telefon numaralarını temin edin. Aracın kaskosu olup olmadığını öğrenin ve en önemlisi mutlaka sözleşmeyi imzalamadan önce iyice okuyun ve eğer kafanıza takılan bir madde varsa, firma yetkilisine sorup doğru bilgi edinin. Araç kiralamalarda fiyatlandırma, birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Ödediğiniz fiyatın neleri kapsadığını mutlaka öğrenin. Eğer aracı uzun süreli olarak kiralamak isterseniz, fiyat değişiklik gösterecek ve daha uygun hale getirilecektir. Bu yüzden uzun süreli kiralamalarda fiyat araştırmasını doğru yapın.

Rent a car araç seçiminde dikkat edilecekler, kontrol edilip, doğru olarak yerine getirildiği takdirde, gittiğiniz yerde işinizi çok kolaylaştıracak bir hizmettir. Aracınızı geri teslim ettiğinizde mutlaka firmadan, aldığınız gibi teslim ettiğinize dair imzalı bir belge isteyiniz.

Oto Kiralama’da Ödeme Kolaylıkları

Günlük hayatında araç sahibi olamayan insanların miktarı oldukça fazladır.Araç sahibi olmaktan mahrum kalan bu insanların araç ihtiyaçlarını gidermek bir yana ,araç sahibi olmanın zevkine varabilmeleri için sayıları gittikçe artan ve her yere yayılan araç kiralama şirketleri hizmette bulunmaktadır.

Vatandaşlarımızdan gelen arzıda dikkate alan firmamız Bandırma’da faaliyetlerini yürütmektedir.Bu büyük arzı karşılıksız bırakmamak içinde her kesime ve her ihtiyaca hitap eden oldukça geniş olan araç filomuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.Bandırma’da ençok tercih edilen araç kiralama firması olmamızıda buna borçluyuz.Ancak bazı hususlarda müşterilerimizide bilgilendirmek bizim vazifemizdir.Bunun içinde müşterilerimizin aklına gelebilecek her türlü soruya buradan cevap verme gayreti içerisinde olacağız.Özelliklede Mir Rent A Car’da ödeme seçenekleri cevaplanması gereken en mühim sorulardan birisidir.Ancak öncelikle genel bilgiler çerçevesinde hizmetlerimizi anlatalım.Araç kiralamada bazı şartların sağlanması gerekir.Özellikle araç kiralayacak kişinin birsürücü belgesi bulunmalıdır.

Sürücü belgesinin belli bir süredir aktif olarak kullanılması gerekmektedir.Müşterilerimiz sürücü belgeleri ve nüfuz cüzdanlarıyla geldikleri takdirde araç kiralama işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.Bu işlem tamamlandıktan sonra her ihtiyaca ve her zevke hitap eden araç filomuzun kapıları siz müşterilerimize tamamen açılacaktır.Deneyimli elemanlarımız sayesinde Her ihtiyaca yönelik araca kolayca ulaşabilirsiniz. Şüphesiz’ki yönledirilmenizde tecrübeli eleman larımızın payı büyük olacaktır.Diğer taraftan araç kiralama sürelerinde Mir oto kiralamadaki ödeme seçenekleri açısından önem arz etmektedir.Çünkü kiralama sürenize göre bir fiyat tarifesi düzenlemesi yapılacaktır.Araçlarımız günlük ,haftalık,aylık ve de yıllık olarak kiralanabilmektedir.Bu süre tamamen müşterilerimizin takdirine kalmış bir konudur.İhtiyaçlarına göre bir süre belirleyebilir veya belirli şartlar altında kiralama sürelerini uzatabilirler.Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığından faydalanma imkanı vermekteyiz .Firma olarak müşterilerimizle ilişkilerimiz daima samimi çizgilerde devam etmektedir.Bu sebepten Mir Rent A Car daki ödeme seçenekleri daima müşterilerimize yönelik olarak onun lehine düzenlenmektedir.

Rent A Car
Rent A Car

Araç Kiralamada Güvenin Önemi

ARAÇ KİRALAMADA GÜVENİN ÖNEMİ
Araç kiralama sektöründe güven unsuru yapısını destekleyen en önemli konular kuruluşun yapısı ve profesyonelliğidir.Aynı şart Bandırma araç kiralama firmaları içinde gereklidir.Bir firma eğer profesyonel çalışma yapısına ve deneyimli hizmete sahip ise güvenilirlik taşır.Firmayı tercih etmenizdeki tüm nedenler sıralandığında ,güvenilirliği ölçmüş olursunuz.Mir Oto Kiralama bu noktada tercih edilebilecek bir kuruluş olarak karşımıza çıkmakta.Peki bu firmayı tercih etmemizi sağlayacak olan etmenler ve güven unsurları sağlayan koşulları neler? Bunlara değinelim.

bandırma oto kiralama
Bandırma rent a car

Mir Oto Kiralama eğitimli personele önem veren ve bu açıdan güven sağlayan bir markadır.Sürekli devam eden piyasa yeniliklerini takip etmekte ve çalışan portföyünü donanımlı hale getirerek hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır ve araçlara dahil teknolojik gelişimleri yakından takip eder.Çeşit yapısı olarak son model ürün modelleri ile kiralama gerçekleştirebilmenizi ve iç rahatlığıyla kullanabilmeniz için hizmet vermektedir.Firma kendinide sürekli olarak teknolojik koşullara göre ayarlamakta ve vizyonunu yenilemektedir.Bandırma araç kiralama sektöründe hizmet veren firma, geniş araç modelleri yelpazesi ile sizlere seçim koşulları sunmaktadır.

Mir Oto Kiralama,şehirler arası ulaşımda kullanabileceğiniz konforlu ve modelleri dikkat çeken araçlarıda bünyesinde kiralamaktadır.Estetik ve güven anlayışını birleştirmeyi amaç edinmiş marka,güvenli hizmet konusunda önde yer almaktadır.Araçların sigortası yapılmış ve sizlerin her türlü aksiliğe karşı güven altına alınmış olmanız önemli bir noktadır.Firma tüm bu naktaları dikkat ile gerçekleştirmektedir. Haklarınızı koruyan marka tercih edilen bir yapıya sahiptir.Minubusler ve özel araçlar gibi her çeşitten ve ihtiyaca uygun araç kiralama sağlayabilmektedir.Çalışan yapısı ile memnuniyet sağlayacak yapıya sahiptir.Çözüm odaklı ve sizlere kısa zamanda cevap verebilecek ve yardım sağlayacak bir ekip oluşturulmuştur.Tüm bu unsurlar birleştiği takdirde güvenilir bir hizmet anlayışı ortay çıkmaktadır.

YAKITI VERİMLİ KULLANMAK

Araba kiraladığınızda daha az masraf yapmak mümkün. Nasıl mı? Yapmanız gereken verimli yakıt kullanma tekniklerini bilmeniz. Bu açından sürüş alışkanlıklarınızda bir takım değişiklikler yapmanız gerekecek. Neler mi?

nginx/1.2.1
Yeni bir dosta ihtiyacınız var. Gaz pedalıyla ilişkinizi düzeltin!

Asla gaza yüklenmek yok artık. Bütün yükün onun sırtında olduğunu unutmayın. Çok hızlı bir sürüş deyimi yaşamak için gazın köklenmesine gerek yok. Aksi durumda normalden çok daha fazla yakıt tüketimin söz konusu olacağını söylemiş olalım. Gaz pedalıyla arkadaş olunduğunda ve hızlanma konusunda bilinçli davranıldığında her şey yakıt adına daha iyi oluyor. Aracın hızının sabit tutulmaya çalışılması ve doğru viteste gidilmesi yakıtın verimli kullanılmasını sağlayan etmenlerden bir diğeri. Birde enjeksiyonlu araçlar için bayır aşağı inişlerde gaz pedalına dokunulmaması gerekir. Bayır aşağıya inişlerde yakıt tasarrufu sağlamak adına vitesin boşa alınması ya da motorun stop ettirilmesi de tehlike bir davranıştır. Bayır yukarı çıkarken de düşük viteste ağırdan alınması yakıt tasarrufu için önemlidir.

Motor bakımı düzenli bir şekilde yapılmalı

Motor bakımı düzenli bir şekilde yapılmayan araçlarda yağsızlık söz konusu olabilir. Bu durum motor parçalarının sürtünme oranını artırır. Buda motor ısının artmasına dolayısıyla yakıt tüketiminin normalden çok daha fazla olmasını doğurur. Araba kiralamadan önce aracın motor bakımının ne sıklıkla yapıldığını veya yağın en son ne zaman değiştiğini öğrenebilirsiniz. Bakımlı araç almanız demek yakıt tasarrufu yapmanız demektir. Otorento size bu bakımların düzenli yapıldığını garantisini vermektedir.

Aracı boğmaktan kaçının

Yakıt tasarrufu yapmanın veya yakıtı verimli kullanmanın bir diğer önemli kriteri, doğru vitesle aracı sürmek olacak. Birinci viteste uzun süre gitmek ve araç ses çıkarana kadar vitesi değiştirmemek doğru değildir. Aracın en verimli çalıştığı viteste seyahat edilmesi yakıt tasarrufu açısından önemlidir.

Aracınıza çok fazla yükte yüklemekten kaçının. Ani fren ve alkışlardan da kaçının. Yaz aylarında ise klimayı ihtiyaç olmadıkça kesinlikle kullanmayın. Böylece araba kiralama artı benzin masraflarınız daha az olur. Size de sürüşün keyfini çıkarmak, doya doya arabanızla gezip dolaşmak kalır.

YOLDA EN ÇOK KARŞILAŞILAN ARIZA VE KAZALAR NELERDİR?

Bandırma Rent A Car Bandırma oto kiralama  Bandırma Araç Kiralama
Bandırma Rent A Car
Bandırma oto kiralama
Bandırma Araç Kiralama

Uzun yolda en çok karşılaşılan arızaları sizler için derliyoruz. Arıza ihbar hattına gelen bilgilerden derlenen bu içeriğimizi herkese ulaştırmak için paylaşabilirsiniz

  1. r yerde mola verdiğiniz ve uyudunuz. Ertesi sabahına marşın ateşlemediği sorunuyla karşılaşabilirsiniz. En çok rastlanılan arızalardan birisi bu. Akün birden tükenmesi…
  2. Aracın en önemli aksamlarından birisi kuşkusuz lastikler. Eğer yola çıkmadan önce lastiklerinizi kontrol etmediyseniz, uzun yolculuklarda yarıklardan kaynaklanan patlamalar ve bunun sonucunda kazalar söz konusu olabilir. Yol üzerindeyken tekerin inmesi veya patlaması en çok rastlanılan olumsuz durumlardan sadece birisi.
  3. Uzun yolculuklarda dikkatsizlikten kaynaklanan hafif kazalar söz konusu olabiliyor. Hatta bu kazalar öyle bir dikkatsiz anda yaşanıyor ki, kişi bazen kaza yaptığını ve kaportayı göçürdüğünü bile daha sonradan hissedebiliyor.
  4. Uzun yolculuklarda öndeki aracın tekerleğine sıkışan taşın fırlaması ve ön camınızı kırması gibi kazalar da yaşananlar arasında yer alıyor.

 

  1. Bundan daha büyük bir kaza olarak ise, kamyonların taşıdıkları yüklerin devrilmesi oluyor. iyi bağlanmamış araç yüklerinin zamanla gevşemesi ve düşme esnasında yanından geçen aracı yoldan çıkarması ve hatta zincirleme kazaların sebebi, sağlam bağlanılmayan kamyonlardaki yükler.
  2. Uzun yolculuklarda en çok yaşanan durumlardan birisi de, şoförlerin uyuklamasından kaynaklanıyor. Aşırı yorgunluk peşinden dikkatsizliği, dikkatsizlikte kazayı getiriyor.
  3. Aynı şekilde kırmızı yanması halinde bile geçmek için acele eden şoförlerin sebep olduğu kazanların sayısı da çok fazla.
  4. Telefonla konuşma sırasında yaşanan kazalar da en çok rastlanılanlar arasında. Özelikle yoldan dikkati alacak şekilde gerçekleşen hararetli konuşmalar kaza getiriyor.
  5. Özellikle şehirlerarası otobüs yolculuklarında şoförün muavinle olan sohbetinden kaynaklanan dikkatsizlikler de kazanlara neden olabiliyor.

En çok kaza ve arıza durumlarını sizlerle paylaştık. Araç kiralamadan önce bu yazılanları aklınıza kazımanızda fayda var. böylece yolda telefonla konuşma, kırmızı ışıkta geçme, aşırı hız yapma, takip mesafesini korumama gibi hataları yapmazsınız. Kiraladığınız arabayla daha sağlıklı bir sürüş keyfi ve yolculuk deneyimi yaşarsınız.

EMNİYET KEMERİ NE İŞE YARAR ?

emniyet kemeri bir kaza durumunda hayat kurtaran en önemli araç içi aksesuardır. Basit görünümü  olağanüstü fonksiyonunu gölgelemez.      Emniyet kemeri hayat kurtarır. Sabit noktalar arasında gerilen emniyet kemeri arabanın çarpma etkisinin vücudun daha güçlü bölgelerine yönlendirilmesini sağlar. Emniyet kemeri takan kişide, çarpmanın etkisiyle oluşan kuvvet, vücutta tek bir noktada toplanmaz.Kemer sayesinde darbenin etkisi dağılır. Böylelikle baş ve omurilik koruma altına alır.  Emniyet kemeri ölümcül kazaları basit sıyrıklar ya da kırıklarla atlatmanızı sağlar. İstatistikler emniyet kemerinin ölümleri %45 ağır yaralanmaları ise %50 oranında azalttığını ortaya koymaktadır.  Sadece ön koltuklarda değil arka koltuklarda da oturanların emniyet kemeri takması çok önemlidir.Arka koltukta emniyet kemeri takarak seyahat eden yolcu olabilecek en güvenli  pozisyondadır.Trafik kazalarında hızla giden aracın ani duruşunda dahi araç  yolcuları aracın çarpmadan önceki hızında hareket ederler. Bu durumda arka koltukta seyahat eden kişinin emniyet kemeri takmaması kaza sırasında arabadan dışarı fırlamasına, araç içinde ön koltukta oturan kişilerin üstüne düşmesine sebeb olabilir. Arka koltukta oturanların savrulması  ön koltukta emniyet kemeri takarak seyahat eden kişilerin de risk altına girmesi demektir. Zira arka koltukta oturan birinin öne savruluş kuvveti aracın hızına bağlı olarak  3,5 ton dan 5 tona kadar değişkenlik gösterir.

Araba seyahatlerimizde emniyet kemeri kullanmanın hayatımız için, sağlığımız için, kaliteli bir yaşam için ne kadar önemli olduğunun bilincine ulaşmamız çok hassas bir konudur. Araç henüz park halinde iken kontağı çevirmeden emniyet kemeri takma alışkanlığının geliştirilmesi gerekir.

 

Emniyet kemerinin sadece takılması değil doğru takılması da hayati derecede    önemlidir. Emniyet kemeri vücudunuzda gergin şekilde durmalı, bedeninizi sıkıca sarmalıdır. Emniyet kemeri göğüs kemiğinizin üzerinden çapraz bağlanmalıdır. Karın bölgesinde ise leğen kemiğini sarmalıdır.

Emniyet kemeri kullanmamanın cezası 2016 yılı itibariyle peşin ödemede 69 TL ve 15 ceza puanıdır. Unutulmamalıdır ki kendimizin ya da sevdiklerimizin hayatı ya da herhangi bir organımızın değeri paha biçilmezdir. Halkımızın bu konuda bilinçlendirilmesi, sürücülerin ve yolcuların birbirini bu konuda uyarması gerekmektedir.

Bandırma rent a car

Son sözümüz : Emniyet kemeri takın hayatta kalın.

http://www.bandirmamirrentacar.com

Rent A Car Şirketlerinin Kasko Maliyetleri

Son yıllarda artan kasko prim maliyetleri nedeniyle Rent a car şirketlerinin çoğunluğu araçlarını kasko yapmaktan kaçınmaktadır.Önceki yıllarda ekonomik sınıf bir araç için ortalama 1.500 TL civarındayken bu günlerde bu rakam 4.000-4.500 TL arasındadır.üstelik hasarın tamamı güvence altında olmayıp muafiyet uygulanmaktadır.Yani herhangi bir kaza anında araç değerinin %2 veya %3 ü kapsam dışında bırakılıyor. Örneğin bir kaza yaptınız ve 7.000 TL hasar oluştu.Aracın değeri eğer 40.000 TL ise en az bunun %2’sini yani 800 TL sini araç kiralama hizmetini almış olan müşteri ödemek zorunda kalıyor. bandırma rent a car hizmeti veren bir çok firma artık bu nedenle kasko yapmaktan kaçınıyor ve bu riski sözleşme vasıtasıyla ya kendisi alıyor ya da bunu kiralık araba fiyatlarına ekstra ücret olarak müşteriye yansıtıyor.Oto kiralama sektöründe kasko maliyetleri, normal kasko’lardan çok yüksek olması ve üstelik tam güvenceli olmaması nedeniyle başta kurumsal Bandırma rent a car firmaları olmak üzere araç portföyü belli bir sayının üzerinde olan firmalar,kasko maliyetlerini sanki araçlarını kasko yapmışlar gibi bir havuzda toplayarak bir nevi kendi bünyesinde hasar fonu oluşturmuş oluyor.Eğer yıl içerisinde fazla ağır hasarlar yaşanmamışsa bu fonda biriken paralar şirketi daha karlı hale bile getirebiliyor.Ancak burada konuya müşteri açısından bakacak olursak neredeyse bütün bandırma rent a car şirketlerinin yapmış olduğu bu uygulama müşteriye kaza anında tam bir güvence veriyor mu? bu da sektördeki firmaların rent a car sözleşmesi ile belirleniyor ve araç kiralama fiyatlarına güvence durumuna göre az ya da çok yansıtılıyor.Bu nedenle araba kiralama hizmeti alırken kaskodan çok müşterinin sözleşme detaylarını bilmesi çok daha önemli duruma geliyor. Mir oto kiralama firması, bandırma rent a car merkez ofisi ve bandırma iskele rent a car hizmetlerinde kasko uygulamalarını müşterilerimize tam güvence ile veren bir firmadır

bandırma rent a car , bandırma oto kiralama , mir rent a car